Girişimler

AppMySite ile kod bilgisi olmadan mobil uygulama oluşturun

AppMySite kod bilgisine ihtiyacınız olmadan web sitesi kurma imkanı sağlıyor. AppMySite sayesinde kod yazmadan kendi web sitenizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Günümüz şartlarında bizler, sahip olduğumuz internet sitelerinin daha gelişmiş versiyonlarına erişebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kimi zaman bilgisayardan yürüttüğümüz işleri, mobilden de kolay bir şekilde yürütebilmek için çeşitli arayış içine giren site yöneticileri, AppMySite ile tanıştıklarına oldukça memnun görünüyorlar!

AppMySite; Öyle ki her ne konuda açılmış olursa olsun internet sitelerini Android veya İOS uyumlu bir mobil uygulamaya çeviren, özellikle de herhangi bir donanım ihtiyacı olmadan sıfır bilgi ile kullanıcılarına büyük bir rahatlık sağlıyor…

AppMySite: Kodlama Bilgisine İhtiyacınız Yok!

AppMySite sayesinde karmaşık kodlamalara gerek yok. Her ne kadar bakıldığında böylesine bir imkanın büyük kodlama becerisi ve donanım bilgisi gerektirdiği gibi gözlense de, AppMySite ile deneyim ve teknik beceriye ihtiyaç duyulmadan sitelerinizi mobil uygulamaya dönüştürebiliyorsunuz. AppSumo fırsatı ile birlikte bir kereye mahsus 39$ değerindeki ödeme ile ömür boyu sitenizi mobil uygulama şeklinde kullanabilir, bu kullanım rahatlığını isterseniz tasarımlarını bile kendinizin seçtiği mobil uygulamanıza yön verebilirsiniz.

Wordpress tabanlı olarak oluşturulan internet sitelerine sadece bir eklenti aracılığı ile eklenen AppMySite kullanıcıları, özellikle de mobil platformlardan erişen kitleyi ellerinde daha kolay bir şekilde tutabildikleri için oldukça memnun görünüyorlar. Öte yandan kullanıcıların da masaüstü bazlı olarak kurulmuş sitelerde, resim kayması, yazı hataları gibi pek çok olumsuz ögeye katlanmadan mobil uyumlu bir şekilde sitelerde gezinmeleri, onların da yaşam standartlarını üst seviyeye çektiğinden bu eklentiye sahip sitelerde daha fazla vakit geçirmeyi tercih ediyorlar.

AppMySite ile İOS Ve Android Platformlardan Erişim Sağlayın

Her iki platform için ayrı ayrı eklenti almak yerine sadece bir kereye mahsus olarak satın alınan AppMySite eklentileri, özellikle de masraf çıkarmadan oldukça pratik bir imkan sağlıyor. Bu sayede biz site sahipleri de bu eklentileri uygun fiyatlarla ömür boyu satın alarak son derece kullanışlı bir internet sitesi haline getirebiliyoruz.

Öte yandan bu eklenti için herhangi bir kodlama yapılmıyor olması, sadece ve sadece Wordpress üzerinden satın alınarak sitenin sonuna eklenti olarak basit bir şekilde eklenmesi de çok büyük bir fırsat! Nitekim herhangi bir kodlama veya yazılım hatası ile karşılaşma riski sıfırlanıyor, geriye sadece kullanışlı bir şekilde mobil sitelere erişmek kalıyor…

Bir web sitesini nasıl ücretsiz bir uygulamaya dönüştürürsünüz?

  • İşletmenizin adını girin. Uygun kategoriyi ve ilgi çekici bir renk şemasını seçin
  • Sevdiğiniz heyecan verici özellikler ekleyin. Dönüştürün senin içine web sitesi bir app Appy Pie kullanarak uygulama oluşturucu.
  • Senin uygulaman app için uygulama mağazalarında.

AppMySite’tan bir uygulamayı nasıl kaldırırım?

AppMySite’ yi silmek için mobil uygulamasında AppMySite Genel Ayarlar hesapa tıklayın. Buradan sağ üst köşedeki Uygulamayı Sil’e tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu