Haberler

Gülçin Alıcı Gökçe TV+ Genel Müdürü Oldu!

Dijital televizyon programı olan Turkcell TV+ Genel Müdürü Gülçin Alıcı Gökçe oldu. Turkcell tarafından yapılan açıklama ile birlikte Gülçen Alıcı Gökçe’nin Genel Müdürlük pozisyonda yer alacağı kesinleşmiş oldu.

Tukcell tarafından piyasaya sürülen TV+ bir dijital TV platformudur. Akıllı telefon, televizyon ya da web site üzerinden 150’den fazla yerli ve yabancı kanalın izlenmesini sağlayan TV+, film kiralama gibi hizmetleri de bünyesinde barındırıyor. Ekim 2014 yılında kurulmuş ve internet televizyonu kategorisinde çalışmalarına başlamıştır.

Turkcell TV+, 2014 yılından beri etkin bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor. Genel Müdürlük pozisyonunda yapılan bir değişiklik ise Turkcell tarafından açıklandı. Turkcell, TV+’ın Genel Müdürü olarak Gülçin Alıcı Gökçe’nin görevlendirildiğini ifade etti.

Turkcell Ailesine 2005 Yılında Katıldı

Gülçin Alıcı Gökçe, 2005 yılında Turkcell ailesine katılmıştı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Gökçe, yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesinde tamamladı. MBA programında yüksek lisans eğitimini tamamladı ve kariyer hayatına Siemens Business Services’ta başlayarak çalışmalarını bu alanda sürdürdü. Burada Kalite Yönetim Uzmanı olarak başlayarak kariyer hayatını şekillendirdi.

Çalışmalarına devam eden Gülçin Alıcı Gökçe, Bilgi Teknolojileri alanında İş Analistliği ve Proje Yönetimi rollerini üstlendi ve bu alanda kendisini geliştirmeye devam etti. Ardından 2005 yılında Turkcell ailesine katıldı.

2005 Yılından Beri Turkcell Bünyesinde Çalışıyor

Uzun bir süredir Turkcell bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gülçin Alıcı Gökçe, halihazırda Turkcell ailesinde yer almaya devam ediyor. Turkcell kapsamında pazarlama alanında farklı pozisyonlarda bulundu. 2009-2012 yılları arasında ise Turkcell Global Bilgi’de Müşteri İlişkileri ve Deneyim Müdürü olarak çalışmalarda bulunarak Turkcell ailesine katkıda bulunmaya devam etti.

2012-2017 yılları arasında Gökçe’nin Turkcell Satış ve Perakende Geliştirme Müdürü olarak çalışmalarını sürdürdü. 2017 yılına gelindiğinde ise Ticari Pazarlama Direktörü pozisyonunda yer aldığını belirtmek mümkün. 2019 yılından beri Gökçe, Dijital Kanallar Direktörlüğü görevini sürdürmekte idi.

Halihazırda Turkcell TV+ Genel Müdürü olarak çalışmalarına başladığını ve bu pozisyonda yer aldığını söyleyebiliriz. Turkcell tarafından konuyla ilgili açıklama yapıldı ve Gökçe’nin Turkcell TV+’de Genel Müdürlük görevine atandığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu