GirişimlerHaberler

Yenilikçi Youtube video dönüştürme sitesi Youzik.net

Youtube MP3 dönüştürücü olan Youzik.net, Youtube videolarının kısa sürede mp3 ve mp4 formatına ulaşmasını sağlıyor. Herhangi bir eklenti istemeyen web sitesi, üye olmayı da gerektirmiyor. Bu durum, web sitesi üzerinden indirme işlemlerinin hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Youtube MP3 indir seçeneği üzerinden, Youtube videosunu indirebilirsiniz. Basit tasarıma sahip olan web sitesi, herhangi bir kurulum gerektirmeden ve kolaylıkla Youtube videolarının dönüştürülmesini sağladığı için pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Youtube videolarınızı mp3 ve mp4 dosyalarına dönüştürün

Youtube videolarını dönüştürüp telefon, tablet ya da bilgisayara yüklemek; son zamanlarda ilgileri üzerine çekmekte. Bu nedenle birçok kullanıcı, güvenilir Youtube to MP3 sitesi arayışında bulunuyor. Youzik.net, bu arayışı sonlandıracak nitelikte bir web sitesi.

Dönüştürme işleminin başlaması ile birlikte indirme süreci de başlar. Dönüştürülen video için ayrıca beklemez, kısa sürede tablet, telefon ya da bilgisayarınıza ilgili videonun MP3 şeklinde indirilmesinin keyfini yaşarsınız. Youtube video indir MP3 nasıl yapılır merak edenler için uygulanacak adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ana sayfada yer alan arama butonuna ilgili videonun URL’sini girin.
  • Arama butonunu seçerek videonuzun çıkmasını sağlayın.
  • Çıkan sonuç üzerinden MP3 ya da MP4 formatını seçin.

Seçimi yapmanız ile birlikte hem kısa sürede ilgili formata dönüştürülmekte hem de cihazınıza indirilmektedir.

Kullanımı çok kolay

Kullanımı oldukça kolay olan Youzik.net; Firefox, Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer gibi tarayıcılardan videoları MP3 formatına dönüştürmenizi sağlar. Ayrıca Youtube videolarını da kolaylıkla MP3 ya da MP4 formatına dönüştürebilirsiniz. MP3 dönüştürücü Youtube videolarını rahatlıkla istediğiniz formatta kullanmanızı mümkün kılmakta.

Ana sayfada yer alan arama butonu, ilgili videonun linkinin paylaşılacağı alandır. Bu alan üzerinden video linkini paylaşarak arama tuşuna basabilir, videonun dönüştürülmeye hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Dönüştürme öncesi MP3 ve MP4 olmak üzere iki seçenekten istediğinizi seçebilirsiniz. Vakit kaybetmeden videonun dönüşmesini sağlayan teknolojik altyapıya sahip olan site, aynı zamanda ilgi videonun indirilmesini de mümkün kılıyor. Tek bir tuşla en sevdiğiniz videolar hep yanınızda olsun!

Youzik.net’e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu