Haberler

Kurumsal Fintech hizmetleri sunan Cardless, yatırım aldı

2019 yılında kurulan ve kurumsal fintech hizmetleri sunan Cardless, Seri B turunda tam 40 milyon dolar değerinde yatırım alarak ilgilerin odağı haline geldi. Seri B turuna Pear VC, Accomplice vb. isimler katıldı.

Sektördeki yenilikçi adımlarıyla ses getiren Cardless, banka ve markalar arasındaki iletişimin çok daha modern bir yapıya ulaşabilmesi için çeşitli çalışmalar yapıyor. Buna firma, markaların kurumsal kullanıma uygun kartlar çıkarabilmesini sağlayarak sektörde fark yaratmayı hedefliyor. Firma, B2B modellerle hizmet vermekte ve sahip olduğu çeşitli özellikler nedeniyle de sektörde ön plana çıkmakta.

Marka kartları normal kullanıma açılabiliyor

Attığı adımlarla ses getirmeyi başaran Cardless’in fark yaratan hizmetlerinden bir tanesi de marka kartlarının normal kullanıma açılabilmesi. Bir işletme özelinde oluşturulan kredi kartı, Cardless yenilikçi çözümleri sayesinde kolaylıkla normal kullanıma da açılabiliyor. Bu durum, pek çok kişinin ilgisini çeken en önemli hususlardan bir tanesi. Cardless’in oluşturmuş bulunduğu teknolojik alt yapı, kartların normal kullanıma açılabilmesini destekliyor. Sunulan temel hizmet, aslında şirketler için yenilikçi bir yönteme de kapı aralıyor.

Bilindiği üzere firma, aralarında Manchester United, Miami Marlins gibi spor kulüplerinin arasında bulunduğu pek çok kulüp ile iş birliği yapıyor. Bu durum, Cardless’in hizmetlerinin ön plana çıktığını ve pek çok işletme tarafından ilgi gördüğünü gözler önüne seriyor.

Cardless, Seri B turunda tam 40 milyon dolarlık bir yatırım aldı

Attığı adımlarla ilgilerin odağı haline gelen ve oldukça yenilikçi çözümleri müşterilerine sunan Cardless, girdiği yatırım turunda aldığı yatırım ile gündemde özel bir yer elde etti. Activant Capital liderliğinde tamamlanmış olan Seri B turunda Cardless’in yanı sıra Pear VC ve Accomplice vardı.

Şirket ve girişimlere özel kartlar çıkarmakta olan ve sahip olduğu hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Cardless’in Seri B turunda almış olduğu 40 milyon dolarlık yatırım, şirketin başka gelişmelere doğru yelken açmasını sağlayacak gibi duruyor. Alınan yatırımın miktarı, ilgilerin Cardless üzerinde olmasını ve konuyla ilgili detaylı araştırmaların yapılmasını sağladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu