Haberler

Paratika ile ödemelerinizi kolay ve hızlı alın

Paratika, online ödeme konusunda kullanıcılara pek çok avantaj sunan teknolojik bir araçtır. Sanal pos olarak kullanılmakta ve internet üzerinden alınacak ödemelerde sorun yaşanmasını engellenmektedir. Avantajlı komisyon oranları ile hizmet sunulmakta olup bu sayede düşük komisyon ile ödeme işlemleri tamamlanmaktadır. Teknolojinin imkanlarından yararlanılarak oluşturulan Paratika, hızlı satış yapılmasını olanaklı hale getirir. Online satışlarda hızlı ödeme almak, satışların yükselmesini sağlayan hususlardan bir tanesidir. Üye sözleşmesi ve entegrasyon işlemlerinin tamamlanması sonrasında Paratika sistemine geçilebilmekte ve ödemeler sanal pos aracılığıyla zahmetsiz bir şekilde alınabilmektedir.

Paratika ödeme alma yöntemleri

Paratika, internet satışlarında ilgili platform ile rahatlıkla entegre edilebilmektedir. Entegrasyon işleminin tamamlanması sonrasında Paratika’nın sunmuş olduğu imkanlardan yararlanılabilmektedir. Sistem;

  • E-ticaret sitesi
  • Pazaryeri
  • Instagram
  • Bayi tahsilat

için rahatlıkla entegre olabilmektedir. Online ödeme almak isteyen firmaların ihtiyaçlarını karşılama konusunda son derece başarılı olan Paratika’nın ödeme yöntemleri oldukça çeşitlidir. Buna göre; tek tıkla ödeme, fraud kontrolü, tekrarlayan ödeme, tek kanaldan mutabakat; yöntem kapsamında yer almaktadır. Türkiye’nin en geniş ödeme sistemi olarak bilinen yöntem, firmaların zamandan tasarruf sağlamasını da mümkün kılmaktadır.

Modern çağda nakit para ile ödeme çok az kullanılmaktadır. Özellikle internet alışverişlerinde genellikle kart üzerinden online ödemeler yapılır. Bu hususların her biri sanal posların önemini arttırmakta olup güvenilir hizmet sunan yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Paratika’nın bu ihtiyaçları karşıladığını söylemek mümkündür. Online ödemeler farklı yöntemler dahilinde sorunsuz bir şekilde alınır ve süreç sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Paratika güvenilir birçok bankanın tercihi

Paratika, birçok kurum tarafından tercih edildiği gibi güvenilir bankalardan birçoğunun da kullandığı bir yöntem olmaktadır. Yaklaşık 20 yılın tecrübesiyle hizmet vermekte olan sistem, güvenilir alt yapısı ile sorunsuz hizmet sunmaktadır. Uluslararası arenada 27 bankanın kullanmış olduğu yöntem, bu özelliği sayesinde global ölçekte hizmetlerini sürdürmektedir.

Bankaların haricinde üye iş yerleri tarafından da kullanılan yöntem, teknolojinin imkanlarından yararlanmakta ve pek çok seçeneği ile hizmetlerini arttırmaktadır. Ayrıca sistemin online kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen firmalar tarafından da kullanıldığı bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu