Haberler

Youtube Premium nedir, ne işe yarar?

Youtube Premium nedir, sorusuna en genel olarak Youtube’un ayrıcalıklarını sunduğu üyelik sistemi yanıtını vermek mümkündür. Youtube Premium nedir, merak edenler için Youtube’un özel olarak sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı üyeliğin birçok avantajı olduğu belirtilmelidir. Reklamsız video izlemeden arka planda video oynatmaya kadar Youtube Premium’da sayısız ayrıcalık bulunur. Youtube Premium nedir, sorusu kadar Premium ayrıcalıklarının fiyatı da birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

Youtube Premium nedir?

Youtube Premium nedir, ne işe yarar sorusuna Youtube Premium; Youtube’un çeşitli ayrıcalıklar sunduğu bir üyelik paketidir cevabını vermek mümkündür. Premium paketiyle Youtube içeriklerini reklamlar olmadan izlemek olanaklıdır. Ayrıca reklamsız deneyim olanağının yanı sıra Premium paketinde birçok özel ayrıcalık da bulunur.

Youtube Ücretli Üyelik kaç TL?

Youtube ücretli üyelik kaç tl?  Premium ayrıcalıklardan yararlanmak için ödenmesi gereken miktardır. Youtube Premium ayrıcalıklarından yararlanmak için farklı paketler tercih etmek mümkündür. Youtube Premium fiyatları ve paketleri şu şekildedir:

  • Aile Üyeliği: 20,99 – 25,99 TL
  • Bireysel Üyelik: 16,99 TL
  • Öğrenci Üyeliği: 9,99 TL

Aylık olarak belirtilen miktarı ödeyen Youtube kullanıcıları ayrıcalıklardan yararlanır. Birden fazla kullanıcıların düşük maliyetle Youtube Premium Aile Üyeliği ile ayrıcalıklardan yararlanması da mümkündür.

Youtube Premium avantajları neler?

Youtube Premium avantajlarını merak edenler için Premium ayrıcalıklarının ne olduğu da merak konusudur. Youtube Premium avantajları son derece önemli olanaklar sunuyor olmasının yanı sıra kullanıcı deneyimini arttırmaya yöneliktir. Youtube Premium avantajları;

  • Reklamsız video izleyebilme
  • Arka planda video ya da müzik içeriği oynatabilme
  • Youtube Music Premium paketinden yararlanabilme
  • Youtube Originals paketinden faydalanabilme
  • İnternet olmadan video indirerek içerik izleyebilme

Gibi hemen her kullanıcının talep ettiği ayrıcalıklar bulunmaktadır.

Youtube Premium sınırsız mı?

Youtube Premium sınırsız mı? soruna cevap verecek olursak; Premium üyeliğin sınırsız olup olmadığıdır. Youtube Music ve Originals da dahil olmak üzere Premium üyelik, Youtube ayrıcalıklarını sınırsız olarak sunar. Premium üyelikle geniş bir arşive kolaylıkla ulaşarak arzu edilen tüm içerikler takip edilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu