Haberler

PackUpp, sonraki gün hizmetini, şehirlerarası teslimata da taşıdı!

Yerli lojistik girişimi PackUpp, yenilikçi teslimat seçenekleri ile ön planda kalmaya devam ediyor. Haritadan Canlı İzleme ve Komşuma Bırak olmak üzere farkı teslimat yöntemleri, şehir içi teslimat hizmetlerini, şehirlerarasına da taşıyarak ilgilerin odağı haline geldi.

Buna göre İstanbul’dan İzmir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’ya “Sonraki Gün” kapsamında teslimat yapılabilecek. Yenilikçi yöntem, teslimat süresinin kısalmasını sağladığı için kargoculuk alanında önemli bir girişim.

PackUpp teslimat ağını büyütmeyi hedefliyor

PackUpp, yenilikçi modelleri ve sistemleriyle teslimat süresini kısaltarak müşterilerin daha az beklemesini sağlıyor. Aktif bir şekilde hizmet verdiği şehirlerde “3 Saatte Ekspress”, “Aynı Gün” ve “Sonraki Gün” teslimat seçenekleri sunan firma, teslimat ağını büyütmeyi hedefliyor. PackUpp’ın iş birliği içerisinde olan şirketler, “Sonraki Gün” teslimat seçeneği ile birlikte satış hacimlerinin yaklaşık olarak %70’ini sonraki gün teslim ederek ön plana çıkabilecek.

Şehirlerarası teslimata yönelik çeşitli açıklamalarda bulunan PackUpp Kurucu Ortağı Semih Emre Özcan, konunun derinlemesine bir şekilde anlaşılmasını mümkün kıldı. Türkiye’nin her noktasında, gelişmiş bir teknoloji altyapısı ile birlikte hizmet verebildiklerini ifade eden Özcan, sahip oldukları yazılımın he müşterilerinin hem de ekiplerinin işlerini kolaylaştırdığını sözlerine ekledi. Adrese teslimatlar sırasında yaşanabilecek gecikmelerin teknolojik ekipmanlar ile halledildiğini belirten Özcan, teslimat noktalarını optimize ettiklerinin altını çizdi. Kaliteli hizmet almak e-ticaret satış hacimlerini yükseltmek isteyen firmalara destek verecek donanıma sahip olduklarını da ifade etti.

Teslimat seçenekleriyle PackUpp, Türkiye’nin ön plana çıkan firmaları arasında

Yerli girişim PackUpp, sahip olduğu teslimat seçenekleriyle firmaların işlerini kolaylaştırmaya ve e-ticaret satış hacimlerini geliştirmeye devam ediyor. Belirlenen noktalara teslimatların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli donanıma sahip olan girişim, şehir içi teslimat seçeneklerini şehir dışında da uygulayacak. Buna göre İstanbul’dan Ankara, Kocaeli, İzmir, Bursa’ya çok kısa sürede teslimatlar gerçekleştirilebilecek.

PackUpp Kurucu Ortağı Semih Emre Özcan, 81 ilde kaliteli ve profesyonel hizmet için gerekli donanıma sahip olduklarının altını çizerek firmalara hızlı teslimat desteğini verebileceklerinin vurgusunu yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu