Haberler

E-Ticaret odaklı kargo girişimi: Murathan Jet

Murathan Jet, e-ticaret odaklı bir kargo girişimi olarak ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere kargo hizmetlerinin sistemli ve kurumsal bir şekilde yapılması bir hayli önemli. Alıcıya geç ulaşan kargolar hem ilgili kargo şirketini hem de ürünün satın alındığı firmayı zor durumda bırakıyor. Bu sorunları çözümlemeyi amaçlayan Murathan Jet, e-ticaret odaklı hareket etmektedir. Bu nedenle firma, bir sistem üzerinden ilerlemekte ve kargoların takibini mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Murathan Jet, müşteri odaklılık ilkesi ile hareket etmekte ve kargo hizmetinde teknolojinin gücünden faydalanmaktadır.

Murathan Jet Hizmetleri

E-ticaret odaklı yeni kargo girişimi: Murathan Jet, yenilikçi çözümleriyle müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firma tarafından sunulan hizmetleri genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:

  • E-ticaret
  • Hızlı teslimat
  • Sanal market lojistiği
  • Depo yönetimi
  • Stok takibi
  • Horeca

Her bir hizmet, alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından sunulmaktadır. Müşterilerin kargo deneyimlerini mükemmele ulaştırmak isteyen firma, kendisini geliştirmekte ve kargo sorunlarını gidermeye çalışmaktadır. Teknolojik altyapısı, güçlü filo yatırımlarıyla firma, rekabetçi fiyat politikasıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Murathan Jet E-Ticaret Kargo İşlemleri

E-ticaret odaklı yeni kargo girişimi: Murathan Jet, e-ticaret temelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İstatiksel verilerden daha çok müşterilerinin memnuniyetine odaklanan kargo firması, motorlu kuryeleriyle hızlı teslimatı amaçlamaktadır. Firma tarafından sunulan teslimat seçenekleri; gün içi teslimat, ertesi gün teslimat ve randevulu teslimat olarak ifade edilebilir. Kuruma ve kişiye özel hizmet seçeneklerine sahip olan firma, sahip olduğu hizmet anlayışıyla sektörün bir adım önünde yer almaktadır.

Murathan Jet: Teknoloji ve Kargo Hizmetleri Bir Arada

E-ticaret odaklı yeni kargo girişimi: Murathan Jet, teknoloji ve kargo hizmetlerini birleştirmiş bulunmakta. Kargoların anlık olarak takip edilebilmesini mümkün kılan mobil kargo takip platformuyla firma, oldukça önemli bir hizmet sunar. Müşteriler, mobil uygulama üzerinden kargolarının nerede olduğunu öğrenebilmektedir. Kuryeler teslimat noktasının 50 metre yakınına gittiklerinde “Alıcı evde bulunamadı” ve “Teslim edildi” butonları aktifleşmektedir. Bu hususların her biri, kargo sisteminde meydana gelen aksaklıkların giderilmesi adına bir hayli önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu