Haberler

En iyi ön muhasebe programları 2021

En iyi ön muhasebe programları, muhasebe işlemlerinin hızlı, sorunsuz ve profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Firmaların hesaplarını tutmak ve pek çok hesabını düzenli olarak takip etmek amacıyla kullanılan muhasebe programları oldukça çeşitlidir. En iyi ön muhasebe programları, nitelikleri ve özellikleri ile diğer programlardan ayrılmaktadır. Firmanın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilen en iyi ön muhasebe programları, pratik ve kurumsal çalışmayı vaadetmektedir.

En iyi 5 ön muhasebe programı

En iyi ön muhasebe programları nelerdir sorusu kapsamında nitelikleri ile ön plana çıkan çeşitli programlar bulunmaktadır. Bunlardan 5 tanesi genel olarak şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • DİA Muhasebe Programı
 • Paraşüt
 • Mikrox
 • Kursoft
 • Nanosoft Verim Ticari

Yukarıdaki gibi sıralanabilen programların her biri şirketler tarafından özelleştirilerek kullanılabilir. Ayrıca şirketin hesapları bu programlar sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde tutulabilmektedir.

DİA Muhasebe Programı

Bulut teknolojisiyle hizmet vermekte olan DİA Muhasebe Programı, gelişmiş mobil teknolojisine sahiptir. Bu sayede evden, iş yerinden ya da farklı alanlardan muhasebe kayıtları tutulabilmekte ve gerekli işlemler pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Restoran, stok-depo, e-devlet çözümleri olmak üzere pek çok alanda kullanılabilmekte ve teknolojik imkanları sayesinde firmalara sorunsuzca entegre edilebilmektedir.

Mikrox

Mikrox, en iyi ön muhasebe programları kapsamında yer alan uygulamalardan bir diğeridir. Ne vadeder merak edenler için aşağıdaki gibi bir sıralama yapmak olanaklıdır:

 • Müşteri ve tedarikçi yönetimi
 • Gelir-gider takibi
 • Fatura takibi
 • Stok ve depo yönetimi
 • E-fatura
 • Raporlama

Bu ve bunun gibi pek çok olanağa sahip olan program, hızlı ve kurumsal çalışılmasını mümkün kılmaktadır.

Paraşüt

Gelir-giderlerin profesyonel bir şekilde tutulmasını ve kontrol edilmesini sağlayan Paraşüt, istenilen her ortamdan hesap yapılmasını olanaklı hale getirir. Bulut tabanlı olduğu için bilgiler sorunsuzca saklanır ve arzu edilen cihazlardan sisteme giriş yapılır.

Kursoft

En iyi ön muhasebe programları kapsamında yer alan Kursoft, basit bir arayüze sahiptir. Bu nedenle kolaylıkla kullanılabilmekte ve bu nedenle tercih nedeni olmaktadır. Ayrıca cari yönetimi, senet ve stok yönetimi, depo yönetimi başta olmak üzere birçok olanağı bünyesinde barındırmaktadır.

Nanosoft Verim Ticari

Nanosoft Verim Ticari tarafından sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Merkez Bankası aracılığında günlük olarak kurları çekme, otomatik yedekleme, deponun mevcut halini görebilme şeklinde sıralanabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu