Haberler

Sosyal medya hesaplarınız için ücretsiz hazır animasyonlar oluşturun

Markalar için sosyal medya hesaplarının önemli her geçen gün artıyor. Neredeyse her sektör hedef kitlesine sosyal medya platformları aracılığıyla ulaşmaya çalışıyor. Elbette bu süreci iyi yönetmek, stratejik yöntemler uygulamak, sosyal medya ve dijital itibar açısından önem taşıyor.  Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube ve Pinterest gibi platformlar üzerinden yeni müşterilere ulaşmak isteyen markalar kullanıcıların dikkatini çekecek çalışmalar yapmak durumundalar. Bu süreçte markaya özgü ücretsiz hazır sosyal medya animasyonları hazırlamak ve bunları paylaşmak kullanıcıların dikkatini çekebilecek önemli öğeler arasındadır.

Ücretsiz animasyon yapma

Ücretsiz animasyon yapma programları kullanıcılara farklı hazır animasyonlar sunarken, birçoğu bunları oldukça kolay düzenleyebilmek için çeşitli kullanım avantajları sunuyor. Jitter hazır animasyon şablonlarıyla, 2D animasyon yapma programı olarak öne çıkıyor. Markalar ve bireysel kullanıcılar için yeni ancak etkili bir ücretsiz animasyon yapma programı olan Jitter’in oldukça kolay bir kullanımı bulunuyor.

Hazır animasyon şablonları

Online animasyon yapma sitesi

Etkileyici ve dikkat çekici animasyonlu videoları kolaylıkla hazırlamanın yanı sıra videolarda dikkat çekici metinler kullanmak önemlidir. Harekete geçirici ve satış getirebilecek çeşitli metinler, hazırlanan animasyon videonun daha fazla görüntülenme almasını sağlayacaktır. Sadece animasyonlu video içerisinde yer alan metinler değil, açıklamaya yazılacak ve kullanılacak hashtaglerde animasyonlu videonun daha geniş kitlelere erişmesini sağlayacaktır.

Online animasyon yapma sitesi olarak öne çıkan Jitter’in temel planını kullanmak ücretsiz fakat bazı kısıtlamalar bulunuyor. Sınırsız proje üretebiliyorsunuz fakat hazırladığınız animasyonlu videolar filigranlı geliyor. Jitter’i yıllık 36 Dolara veya aylık 6 Dolara filigransız ve HD olarak kullanmak mümkün olabiliyor.

Jitter ücretsiz denemek için resmi web siteleri https://jitter.video/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu