SEO Danışmanlığı

Web sitenizin daha çok ziyaretçi trafiğine erişmesi ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkması için Dijital Pazarlama olarak SEO Danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

Sınırlı sayıda markaya sağlayabildiğimiz bu hizmette web siteniz için doğal ve etkili bir SEO eylem planı belirleyeceğiz. Web sitenizi sizinle birlikte yöneterek, sürecin takibinizde olmasını ve sizin de öğrenmenizi sağlayacağız. Tamamen size özel oluşturacak WhatsApp grubunda anlık gelişmeleri ve güncel bilgileri paylaşacağız.

SEO Danışmanlığı hizmetimiz kapsamında profesyonel düzeyde Google Ads hesabınızı optimize edeceğiz ve yöneteceğiz.

Neler Yapacağız?

Doğru anahtar kelimelerinizi tespit edeceğiz. Çoğu zaman fark edilmeyen ancak dönüşüm sağlayacağınız kelime öbeklerini tespit edeceğiz. Bu kelimeleri aylık olarak analiz edecek ve güncel araştırmalarla yeni kelime öbeklerini hedefler listesine ekleyeceğiz.

Profesyonel içerik planı oluşturacağız. Düzenli içerik girişlerinizi sağlayacağız. İçeriklerin kısa sürede hareketlilik kazanması için dış SEO çalışmaları yapacağız.

Web sitenizi Search Console ve Analytics ile düzenli takip edeceğiz.

Sektörünüzü analiz edeceğiz. Sektörünüzde başarı sağlamanız için gerekli tüm doneleri ortaya çıkartacağız. Büyük, orta ve küçük rakiplerinizi tespit ederek, yaptıkları çalışmaları kontrol altında tutacağız.

Site mimarinizi kontrol edecek ve yapılması gereken yapısal değişikleri düzenleyeceğiz.

Mevcut bağlantı yapınızı inceleyeceğiz. Olumsuz potansiyele sahip geri bağlantıları kaldıracağız. İvme kazandıracak bir bağlantı inşası planı oluşturacağız.

Sitenizdeki hatalı alanlara teknik müdahalede bulunacağız.

Kopya veya kopya oranı yüksek içeriklerinizi yeniden düzenleyeceğiz.

Hatalı oluşturulan veya trafik almayan içeriklerinizi yeniden düzenleyeceğiz.

Fayda sağlayacak bağlantı kaynakları tespit edeceğiz.

Google Ads’in SEO’ya ciddi katkıları bulunmaktadır. Buna bağlı olarak reklam panelinizi ve reklamlarınızı optimize edeceğiz. Düşük TBM’ler ile ziyaretçi trafiği almanızı sağlayacağız.

Sizinle birlikte uzmanlarımızın yer aldığı özel bir WhatsApp grubu kuracağız.

SEO Danışmanlığı Fiyatlar ve Detaylar

SEO Danışmanlığı hizmetimizin fiyatları tamamen web siteniz, bulunduğunuz sektör ve mevcut konumunuz ekseninde değişkenlik göstermektedir. Size en uygun koşullarda hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Başlangıç için gerekli detayları ve nasıl bir yol izleyeceğimizi ücretsiz olarak size anlatacağız.

SEO Danışmanlığı hizmetimiz sınırlı sayıda marka için açık durumdadır. SEO’da başarılı sonuçlar almak istiyorsanız, ön görüşme için bize hemen ulaşın.

Telefon: 08503035581

WhatsApp: Tıkla

E-Posta: seo@dijitalpazarlama.org

Başa dön tuşu