GirişimlerHaberler

PDF Candy: PDF dosyalarınızı zahmetsizce düzenleyin 2021

Ücretsiz PDF düzenleme sitesi olan PDF Candy, PDF dosyalarında düzenlemeler yapılmasını sağlıyor. PDF dosyanızdaki resimleri çıkarabilir, resim ekleyebilir ya da metni düzenleyebilirsiniz. Günümüz dünyası, PDF dosyalarının önemini gözler önüne sermekte. Bu durum, PDF dosyaların kolaylıkla düzenlenebilmesini zorunlu kılıyor. Web sitesi, ücretsiz PDF dönüştürücü olmak üzere pek çok PDF işleminin kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

PDF dosyalarınıza hâkim olun

PDF dosyalarınıza hâkim olmak istiyorsanız, PDF Candy tam da bu amaçla geliştirildi. Web sitesi üzerinden kullanıcılarına hizmet veren site, işlemlerin çok daha hızlı yapılabilmesi için üyelik imkânı tanıyor. Site üzerinde yer alan indirme butonundan uygulamayı indirerek cihazınızda kullanabilirsiniz.

Web sitesi, PDF dosyalarda pek çok konuda düzenleme yapılmasını olanaklı kılmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • PDF bölme
  • PDF Word çevir ücretsiz
  • PDF DOCX çevirme
  • Excel PDF çevirme
  • PDF şifre kaldırma
  • Meta datayı düzenle
  • PDF kırp

Yukarıdaki gibi sıralanabilen işlemlerin yanı sıra PDF sayfalarını yeniden düzenleme başta olmak üzere biçimsel değişiklikler de yapabilirsiniz. Bu düzenlemelerin her biri, kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. İşlemleri gerçekleştirmek için fazladan zamana ihtiyacınız olmaz. Ayrıca Türkçe, İngilizce, Fransızca ve bunlar gibi daha pek çok popüler dil desteklenmektedir.

PDF Candy ile bütün PDF düzenleme işlemlerinizi kolaylıkla yapın

PDF editörü konusunda profesyonel ve ücretsiz bir şekilde internet sitesi mi arıyorsunuz? PDF Candy, PDF birleştirme ücretsiz başta olmak üzere pek çok PDF işlemini kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. PDF sayfalarını silebilir, PDF dosyasını farklı bir formata çevirebilirsiniz. Basit ve kullanıcı dostu ara yüze sahip olan web sitesi, aynı zamanda cihaza kolaylıkla indirilebilmekte.

Web sitesinde üyelik oluşturabilir ve bilgilerinizle siteye kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Böylelikle zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik altyapısı ile kullanıcılara profesyonel hizmet sunan site, kullanım kolaylığına sahip. Ana sayfa üzerinde yer alan butonlar, yapmak istediğiniz işlem konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca işlemleriniz için sitede kaybolmaz ve konforlu bir gezinti imkanına sahip olursunuz.

PDF Candy resmi Türkçe web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu