Haberler

Migros, Mkolay Kantin uygulamasıyla hedef kitlesini genişletiyor

Migros mobil uygulama seçeneklerini geliştirmeye devam ediyor. E-ticarette sanal market alanında öncü kuruluşlardan olan Migros, yeni uygulamasını tanıttı. “MKolay Kantin” adı verilen yeni uygulamayla birlikte aktif iş yaşamında yer alan çalışanlar Migros’un ayrıcalıklarından daha kolay faydalanabilecek. Migros mobil uygulama ailesine dahil olan MKolay Kantin’le Migros, müşteri alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. Çalışanların mesai saatleri içerisinde günlük yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak olan Migros MKolay Kantin uygulaması, özgün formatıyla da dikkat çekiyor.

Migros mobil uygulama

Migros mobil uygulama ayrıcalıklarını iş dünyasında yer alan her ferdin en iyi şekilde deneyimleyebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen MKolay Kantin, sadece çalışanları hedeflemiyor. Migros İş Geliştirme ve İnovasyon Ekibi tarafından tasarlanan uygulamanın hedef kitlesi içerisinde plazalar ve hastaneler de bulunuyor.

Migros MKolay Kantin uygulaması, kantin formatını dijital dünyanın olanaklarıyla buluşturuyor. Üstelik uygulamanın vadettiği avantajlardan faydalanabilmek için kullanıcıların yeni bir uygulama indirmesine de gerek yok. Migros Money uygulamasının içeriğine eklenti olarak yüklenen MKolay Kantin, çalışanların arzu ettikleri tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilmesini sağlıyor.

Migros MKolay Kantin uygulaması iş dünyasına hitap ediyor!

Migros MKolay Kantin uygulaması birçok konuda iş dünyasının fertlerine çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Özellikle Migros’un geniş ürün yelpazesinden kolaylıkla faydalanabilme imkanı tanıyan bu uygulama, iş yaşamında zaman sorunu olanlara önemli avantajlar da sağlıyor. Bu avantajların başında, çalışanların iş ortamından ayrılmadan kolaylıkla alışveriş yapabilme olanağı yer alıyor.

Bunun dışında birçok avantaja da ev sahipliği yapan Migros MKolay Kantin uygulamasının iş yaşamında aktif olarak görev alan bireylere sağladığı avantajlardan bazıları;

  • Akıllı telefonla hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi
  • Geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilme
  • Mesai saatleri içerisinde Migros ayrıcalıklarından faydalanabilme
  • Çalışma alanını terk etmeden alışveriş yapabilme
  • Farklı bir uygulama indirme gerekliliğinin olmaması
  • Jet kasalarda 30 saniye içerisinde alışveriş yapabilme olanağı

Şeklinde sıralanabilir. Ayrıca Migros İş Geliştirme ve İnovasyon ekibi, MKolay Kantin uygulaması hakkında müşteri geri bildirimlerini de değerlendirdi.

Anketlerle yeni uygulama test Rdildi

Migros mobil uygulama ailesinin son ferdi olan MKolay Kantin hakkında müşteri geri bildirimleri de denetlendi. Migros İş Geliştirme ve İnovasyon ekibi tarafından gerçekleştirilen anket çalışmasında, uygulamanın ne denli başarılı sonuç verdiği ortaya çıktı. İş dünyasının farklı bileşenleri üzerinde yapılan çalışma, kullanıcıların önemli bir bölümünün MKolay Kantin’den memnun olduğunu gösterdi.

Migros İş Geliştirme ve İnovasyon ekibi tarafından yapılan anket çalışması, Migros MKolay Kantin uygulamasının değerlendirilmesine ilişkin iki farklı sonuç ortaya çıkardı. Yapılan ankette kullanıcılara uygulamadan memnun kalıp kalmadıklarına ilişkin sorular soruldu. Kullanıcıların %84’ü memnun kaldıklarını belitti.

Öte yandan Migros MKolay Kantin uygulaması hakkında bir diğer çarpıcı oran ise uygulamanın geliştirilmesi adına müşteri talepleri üzerine ortaya çıktı. Ankete katılan kullanıcıların %94’ü, MKolay Kantin uygulamasının daha geniş alanı kapsaması gerektiği konusunda fikir beyan etti. Bu doğrultuda Migros’un MKolay Kantin uygulamasını daha fazla yerde aktif hale getirmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu