Haberler

İnşaat, Yapı ve Endüstri Sektörlerinin Dijital Dönüşümlerine “inotip” Öncülük Ediyor

İnotip, inşaat, yapı ve endüstri sektörleri özelinde geliştirilen dijital satın alma ve proje yönetimi platformu’dur. Bu sektörlerde yer alan alıcı ve tedarikçi firmalar için yenilikler sunmaktadır. Birçok işlemin tek dokunuşla yapılmasını sağlayan yazılım, aynı zamanda her işlemin güvenilir bir şekilde tamamlanmasını ve yöneticiler tarafından işlerin takip edilebilmesini de olanaklı hale getirmektedir. Sektördeki firmaların yaşadıkları sorunlara odaklanan inotip, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak geliştirdiği sistemler ile sektörün dijital dönüşümünde öncülük etmektedir.

İnotip nedir?

İnotip; inşaat, yapı ve endüstri sektörlerinde alıcı ve tedarikçi firmaların dijital ortamda iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Ayrıca saha ve müşteri kolları da platform üzerinden takip edilebilmektedir. Bu özellikler sayesinde birçok işlemin hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi ve arşivlenmesi hedeflenmiştir. Bunların yanı sıra yenilikçi ve teknolojik çözümlere sahip inotip alıcı ve tedarikçi firmaları dijital bir ortamda bir araya getiriyor.

Hem alıcılar hem de tedarikçiler için çözümler sunan platform, pek çok işlemin bir zincirin halkaları gibi birbirine bağlı olarak zahmetsizce gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. İnotip ile mali giderlerinizden tasarruf edebilir, işlemleriniz için zaman kaybından da kurtulabilirsiniz.

Sisteme kaydolduktan sonra, inotip’in sahip olduğu firmaların hepsiyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca personelleriniz arasında entegrasyon sağlayarak işlemlerin çok daha sistematik bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Alıcı firmalar için yenilikçi çözümler

İnotip Alıcı Platformu, alıcılar için yenilikçi çözümler sunuyor. Temel olarak işlemlerin hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini hedefleyen platform, bunun yanı sıra alıcılar için pek çok çözüme de sahip. Dijital satın alma (e-ihale) sayesinde alıcılar, satın alma işlemlerini dijitalleştirebiliyor.

İnotip’in alıcılar için çözümlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Proje oluşturup, fiyat araştırması veya satın alma işlemlerinizi sektörde hizmet veren tedarikçilere anında iletebilir ve gelen teklifleri hızlıca karşılaştırabilirsiniz.
 • Sahadan gelen talepleri inceleyip, satın almaya dönüştürebilir, ekipleriniz içerisindeki koordinasyonu sorunsuzca sağlayabilirsiniz.
 • Proje yönetimi altında bütçe, proje, yüklenici ve personel takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eski verilerinize istediğiniz zaman, karışıklığa neden olmayacak şekilde anında ulaşabilirsiniz.
 • Günlük olarak yaptığınız işlemleri raporlama alanında yöneticilerinize bildirebilir ve kendiniz için kayıt altına alabilirsiniz.
 • Sistem içinde tanımladığınız tüm kullanıcılarınıza yetkileri dahilindeki alanlarda erişim izni verebilir, projeye göre atama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkan inotip, CRM ve ERP gibi alternatif yazılımlara nazaran birçok sistemi bir arada barındırması, istediğiniz her an ister telefonunuzdan isterseniz de tablet veya bilgisayarınızdan erişebilme imkanıyla firmalara iş takibinin kolaylığını sunuyor.

Dijital çağı yakalamak ve inotip ayrıcalıklardan yararlanmak için inotip.com web adresi üzerinden Alıcı Platformu’na hemen kayıt olun. Alıcı platformuna üye olarak projelerinizi tek bir noktadan yönetebilir, yeni tedarikçilere zahmetsizce ulaşabilir ve daha satın alma aşamasındayken kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yönetiminizi şeffaflaştırabilir, işlemlerinizin kontrolünü artırabilirsiniz. Bütün bu özellikler, inotip ile sizlere tek platform üzerinden sunulmaktadır. Tamamen bulut tabanlı olan inotip Alıcı Platformu’nun bakım, onarım ve güncelleme gibi ek maliyetleri bulunmamaktadır.

Tedarikçi dünyasına getirdiği yenilikler

İnotip Tedarikçi Platformu sayesinde Tedarikçi firmalar, sektörleriyle ilgili Alıcı firmalar tarafından açılan fiyat araştırması ve satın alma taleplerinden anında haberdar olurlarken, teklif çalışmasını inotip üzerinde gerçekleştirip, hızlı bir şekilde iletebiliyorlar. Böylelikle harcamalarını azaltma şansı elde eden tedarikçiler, aynı zamanda pazarlarını genişleterek satış oranlarını arttırabiliyor.

Peki, İnotip ile tedarikçi olarak ne yapabilirsiniz?

 • Daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşır ve yeni alıcı firmalar ile bağlantı kurabilirsiniz.
 • İşinizi büyütebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.
 • Müşterilerinizle ilgili verileri sisteme ekleyebilir ve kontrolünü kolaylaştırabilirsiniz.
 • Satışlarınızı tek noktadan zahmetsizce yönetebilirsiniz. Ayrıca inotip haricindeki satışlarınızı da Dış Satış Yönetimi üzerinden kayıt altına alarak, her an erişebilecek şekilde arşivleyebilirsiniz.
 • Satış ekibinizin iş programını planlayabilir ve günlük raporlarını inceleyebilirsiniz.

Tedarikçilere özel fırsatlar sunan ve kısa sürede satışlarını artırmalarını mümkün kılan İnotip bir yazılımdan çok daha fazlasıdır. inotip, dijital dönüşüm partnerinizdir.

Tedarikçilere sunulan sistemler, işlemlerin güvenilir bir şekilde ve kolaylıkla gerçekleşmesine katkıda bulunur. Bu sayede zamandan tasarruf ederek, işlerinizi hızlı bir şekilde büyütmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca, şirketinize özel olarak sunulan tanıtım sayfanızla sektördeki firmaların sizi tanımalarına imkan sağlayacak bir alana sahip olursunuz.

İnotip’in tedarikçi firmalara sağladığı ayrıcalıklı dünyada siz de yer almak için inotip.com web adresi üzerinden Tedarikçi Platformu’na hemen kayıt olun. Üyelik işlemi hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamamen bulut tabanlı olan inotip Tedarikçi Platformu’nun bakım, onarım ve güncelleme gibi ek maliyetleri bulunmamaktadır.

İnotip hem alıcı hem de tedarikçi firmaların bütün işlemlerini kolaylıkla yapmasını sağlayan çok özel bir yazılımdır. Siz de inşaat, yapı ve endüstri sektörlerinde hizmet veren alıcı veya tedarikçi firmalardansanız, inotip Dünyası’nın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için inotip.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu