Haberler

GittiGidiyor Akademi Hayata Geçirildi

GittiGidiyor Akademi ile satıcılara destek vermeyi hedefleyen GittiGidiyor, projesini hayata geçirdi. Bütün satıcıların, KOBİ ve girişimcilerin dijitalleşmesine olumlu bir etkide bulunmak amacıyla böyle bir proje başlatan e-ticaret sitesi, satıcıların zahmetsizce ürünlerini satabilecek bilgi birikimine ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca satıcıların merak ettikleri sorular da GittiGidiyor Akademi sayesinde cevaplanacak. Böylelikle satış işlemleri çok daha hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ilerleyecek.

GittiGidiyor, halihazırda satıcıların ücretsiz bir şekilde ürünlerini satışa sunmalarını sağlayan bir e-ticaret platformu. Site içerisinde bireysel bir şekilde satış yapılabildiği gibi mağaza açarak satışlar da gerçekleştirmek olanaklı. Satıcı ve alıcıları tek bir çatı altında buluşturan platform, pek çok kategoride binlerce ürüne de ev sahipliği yapıyor. Bu ürünlerin her biri, sitenin sunduğu güvenceyle hızlı ve zahmetsizce satın alınabiliyor.

Satıcılara sunduğu olanaklar ile ön plana çıkan platform, Akademi hizmeti ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Girişimci, KOBİ ve satıcıların kendilerini geliştirmelerini hedefleyen platform, önemli bir rehber niteliğinde olan Akademi ile cevabı merak edilen soruları da cevaplandıracak. Böylelikle platform, e-ticaret pazar yerinden çok daha fazlası olmayı amaçlayarak çalışmalarını bu minvalde sürdürecek ve satıcılara destek olmaya devam edecek.

Satıcılara eğitim desteği

Satıcılara eğitim desteği kapsamında GittiGidiyor Akademi olarak bilinen projesini hayata geçiren platform, temel olarak satıcıların kendilerini geliştirmelerini hedefliyor. Geniş bir kitleye hitap eden e-ticaret sitesi, satıcılara pek çok anlamda destekte bulunuyor.

İşlerini e-ticarete taşıyarak internet ortamında da yüksek bir satış oranı yakalamak isteyen tüm KOBİ’lere istedikleri büyüme fırsatını sunan platform, Akademi hizmeti ile bunu başarmayı hedefliyor. Satıcıların ihtiyaç duyacakları içeriklerin hepsi Akademi’de yer alacağı için sitede mağaza açma ve satış sürecinin tamamı, yayınlanan rehbere göre gerçekleştirilebilecek. Akademi hizmeti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GittiGidiyor, müşteriler için de çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Eğitim videoları, blog yazısı ve canlı webinarlar

Eğitim videoları, blog yazısı ve canlı webinarlar ile satıcılara özel bir eğitim sunan GittiGidiyor Akademi, satış performanslarının artması adına da özel içeriklere sahip. Akademi’de 200’den fazla eğitim videosu bulunmakta olup bu videolar sayesinde satış yapmanın incelikleri öğrenilebilecek. Bunun yanı sıra yüzlerce blog yazısı da satıcıları bekliyor.

Blog yazıları okunarak merak edilen konularla ilgili bilgi sahibi olunabilecek. Birçok kişi; platformda nasıl mağaza açılır, e-ticarette işimi geliştirebilirim, satışları nasıl takip edebilirim gibi birçok sorununun cevabını merak ediyor. Özellikle platformda ilk defa işlem yapacaklar için bu soruların cevaplandırılması bir hayli önemli.

GittiGidiyor, Akademi hizmeti ile bu konularda bilgi sahibi olunmasını hedefliyor. Satıcılar, ürünlerini satmaya başlamadan önce hangi adımları uygulamaları gerektiğini öğrenebilecek. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan eğitimlerin tamamının takip edilmesi mümkün. Yalnızca satıcıların değil, iş ortaklarının da büyümesini isteyen platform, Akademi ile bunu da mümkün hale getiriyor.

Ayrıca satıcılar, KOBİ’ler ve girişimcilerin dijitalleşmesine katkıda bulunmak isteyen GittGidiyor, bunu da yine Akademi hizmeti ile sağlayabilecek. Eğitim platformu olarak hizmet veren Akademi tamamen ücretsiz olması da dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Akademi’de genel olarak mağaza açmak ve satış yapmak ile ilgili başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitimler bulunuyor.

Ayrıca satış performansını arttırmak isteyenler için de canlı webinarlar da mevcut. Temel olarak verilen hizmetlerle tüm satıcıların geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak isteyen GittiGidiyor, bu minvaldeki çalışmalarını sürdürüyor. İşlerini büyütmek isteyen satıcıların tamamına faydalı olmak isteyen e-ticaret sitesi, halihazırda dikkatleri çekmiş durumda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu