Dijital Pazarlama

1998’den beri Dijital Pazarlama’nın markasıyız!

Dijital danışmanlık, markanızın internet ortamında daha bilinir hale gelmesini sağlar. Markanızın, online ortamda daha geniş kitlelere ulaşması, marka itibarının oluşturulması, marka bilinirliğinin arttırılması dijital danışmanlık hizmeti ile mümkündür.

Markanızın potansiyelini artıracak; e-ticaret stratejileri belirleme, reklam bütçeleri oluşturma, dijital pazarlama kriz yönetimi gibi alanlarda Dijital Pazarlama ekibi yanınızdadır. Dijital danışmanlık ile pazarlama bütçeniz en verimli şekilde kullanılır.

Sunduğumuz Avantajlar

Kurumsal bir marka yaratabilirsiniz.
Marka bilinirliğinizi yükseltebilirsiniz.
Müşteri kitlenizin markanıza olan güvenini tesis edebilirsiniz.
E-ticaret gelirlerinizi artırabilirsiniz.
Düşük maliyetlerle daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
Marka bağlılığı oluşturabilirsiniz.
Sosyal medya fenomenlerinin ürün ve hizmetlerinizi tanıtmasını sağlayabilirsiniz.
E-ticaret sitelerinizin satış kapasitesini artırabilirsiniz.

Etkileyici Pazarlama

Etkileyici pazarlama ile ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı sosyal medya fenomenlerinin sosyal medya hesaplarında tanıtmasını sağlıyoruz. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram ve LinkEdIn gibi sosyal medya platformlarında yüksek takipçi sayısı olan kişiler, içerik oluşturarak ürünleriniz ve markanız hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarır.

Etkileyici pazarlama desteğiyle ürünleriniz daha fazla kişiye ulaştırılır. Markanızı daha güçlü hale getirmek için, popüler sosyal medya kullanıcılarının gücünden yararlanabilirsiniz. Ürün ve markanızın tanıtımında reklam içeriği oluşturulur, doğru sosyal medya platformunu seçilir ve marka hedeflerinize uygun sosyal medya fenomenini belirlenir.

Web Reklam Yönetimi

Web reklam yönetimi; Google Ads (Arama motoru reklamcılığı), Facebook ve Instagram gibi platformlarda sosyal medya reklamcılığı gibi alanları kapsar. Dijital ortamda hedef kitle davranışları ölçülür. Detaylı anahtar kelime analizi yapılır.

Rakip analizleri ve sektör analizleri yapıldıktan sonra, reklam bütçesi oluşturulur. Aylık reklam maliyeti, erişilecek kitle, kişi sayısı ve reklam türleri sizlere sunulur. Web reklam yönetimi sayesinde, en düşük reklam bütçesiyle en yüksek kitleye erişim sağlanır.

Dijital platformlarda reklam stratejiniz, hedeflerinizle (daha fazla satış yapma, daha fazla müşteri çekme vs.) uyumlu şekilde oluşturulur. Dönüşüm oranları ve diğer verilere göre reklam stratejisi dinamik şekilde geliştirilir.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı ile ürün ve hizmetleriniz daha fazla kişiye ulaşır. Dijital Pazarlama tarafından öncelikle; sektörünüz, ürün ve hizmetleriniz, potansiyel müşteri davranışlarınız analiz edilir. E-ticaret pazarlama stratejisi oluşturulur.

E-ticaret faaliyetlerinde müşteri deneyimlerinin iyileştirilmesi sağlanır. Web sitesi, sosyal medya hesapları ve diğer e-ticaret platformlarınızda, dönüşüm oranlarını arttıracak optimizasyon çalışmaları yürütülür.

E-ticaret danışmanlığı hizmetinde; Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya hesap yönetimi, içerik pazarlama stratejisi geliştirme ve uygulama, dijital reklam faaliyetleri, marka itibarı oluşturma, müşteri memnuniyeti sağlama v.b. her alanda destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı ile sosyal medya platformlarında daha geniş kitleye ulaşılabilir. Kurumsal sosyal medya hesabı oluşturma, içerik stratejisi oluşturma, ilgi çekici görsel ve etkileşim sağlayacak paylaşımlar düzenleme çalışmalarıyla daha fazla kişiye ulaşmanız sağlanır.

Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında aktif olmak önemlidir. Paylaşım takvimi hazırlama ile sosyal medya hesap yönetimi çalışmaları sayesinde, hedef kitlenizin gözünde marka bilinirliğiniz güçlenir.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri; hedef kitle, rakip ve sektör analizleriyle yapılır. Hedef kitlenin aktif olduğu zaman dilimlerinde, düzenli bir şekilde ilgi çekici içerikler paylaşarak sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranı artırılır.

SEO

Arama motoru, sonuç sayfalarında en üst sıralarda yer alma ve üst sıralardaki konumu korumaya yönelik yapılan çalışmalardır. Öncelikle web sitenizin iç yapısında çeşitli analizler yapılır. Hazırlanan raporlar doğrultusunda, arama motoru kriterlerine uygun olmayan hatalar düzeltilir.

Web siteniz, arama motoru kurallarına uygun hale geldikten sonra, popüler hale gelmesi için tanıtım çalışmaları yürütülür. SEO çalışmaları öncesinde; rakip analizi, sektör analizi, anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi gerçekleştirilir.

Web sitenizde kullanıcı deneyimini arttıracak optimizasyonlar yapılır. Arama motoru optimizasyonu bir süreçtir. Veri analizleri profesyonel bir bakış açısıyla yapılmalıdır ve verilerden yola çıkarak doğru zamanlamayla hareket edilmelidir. SEO stratejisi oluşturma, uygulama ve geliştirme çalışmaları ile web siteniz üst sıralarda yer alabilir. Arama motoru optimizasyonunun dinamik bir süreç olduğu unutulmamalıdır.

Marka Danışmanlığı

Marka danışmanlığı ile sektörünüzde yerinizi güçlendirebilir ve daha geniş kitlelere kolayca ulaşabilirsiniz. Markanız; kurumsal kimlik oluşturma, etkili tanıtım kampanyaları, başarılı dijital pazarlama stratejileri sayesinde sektöründe lider marka haline gelecektir.

Marka danışmanlığına başlarken markanız detaylı olarak analiz edilir. Hedef kitle ile sektör analizleri yapılır ve markalaşma stratejisi oluşturulur. Vizyon ve misyon oluşturma, marka tescil işlemleri, marka kurumsal kimliği oluşturma, marka bilinirliği artırma ve marka değeri kazandırma gibi tüm çalışmalar hayata geçirilir.

Profesyonel marka danışmanlığı ile daha hızlı büyüyebilir, sektörünüzde lider konuma gelebilir, kazançlarınızı arttırabilir, müşteri memnuniyetini sağlayabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir ve başarılı bir kurumsal kimlik oluşturabilirsiniz.

Sunucu Yönetimi Danışmanlığı

Sunucularınızda yer alan yazılım ve servislerin kontrol edilmesi, gerekli olması durumunda müdahale gerçekleştirilmesi, güncellemelerin takip edilmesi ve uygulanması, sunucunun kusursuz şekilde çalışmasının sağlanması işlemleridir.

Sunucular üzerinde servis takibi yapılır, sunucu optimizasyonları yürütülür, sunucularda yer alan yazılım sorunları en kısa sürede çözülür. Sunucu alt yapılarının yönetimi, çalıştırılması ve verilerin yedeklenmesi işlemleri de gerçekleştirilir.

Sunucu yönetimi danışmanlığı ile olumsuz durumlara karşı sunucuların güvenliği de sağlanır. Güvenlik ihlallerinde sunuculara hemen gerekli müdahaleler yapılır.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detayları görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 08503035581

Mobil: 05325082087

E-Posta: merhaba@dijitalpazarlama.org

Başa dön tuşu